Walker® „Ma To Wszystko” W Kompleksowym Portfolio Układów Ochrony Powietrza

Bruksela – Tenneco jest czymś więcej niż tylko producentem ­– jest dostawcą rozwiązań, zaś jeśli chodzi o branżę systemów kontroli emisji, należąca do firmy marka Walker® „ma to wszystko”, zapewniając profesjonalnym warsztatom samochodowym i sprzedawcom części zamiennych kompleksową produktów, pomocy technicznej, materiałów szkoleniowych i innych zasobów.

Download
Download
Download

 

„Liczne pokolenia profesjonalnych mechaników samochodów i pojazdów komercyjnych polegały na marce Walker, aby spełnić wszystkie potrzeby swoich klientów w zakresie napraw systemów kontroli emisji” mówi Maurits Binnendijk, wiceprezes i dyrektor generalny ds. europejskiego rynku części zamiennych Tenneco.

Download

 

Tenneco jest wiodącym światowym dostawcę oryginalnych urządzeń i komponentów systemów kontroli emisji. Należąca do firmy marka Walker wykorzystuje większość tej samej wiedzy inżynieryjnej i produkcyjnej na rzecz klientów z każdego poziomu rynku części zamiennych. Części zamienne marki Walker obejmują katalizatory, tłumiki, filtry cząstek stałych do silników Diesla (DPF) i inne produkty, z których wszystkie objęte są trzyletnią gwarancją i są homologowane na zgodność z wymaganiami Rozporządzenia 103 Europejskiej Komisji Gospodarczej (ECE).

Proces homologacji, wymagany przez wszystkie kraje europejskie w odniesieniu do komponentów zamiennych dla układów kontroli emisji, chroni zarówno klientów jak i warsztaty samochodowe za pomocą wymogu, by wszystkie części zamienne miały podobną wartość przeciwciśnienia co oryginalne komponenty (OE), które mają zastąpić. Odgrywa to ważną rolę w utrzymywaniu osiągów silnika, zapobieganiu uszkodzeniom systemów wewnętrznych i zmniejszaniu emisji szkodliwych zanieczyszczeń. Używanie niehomologowanych części może potencjalnie doprowadzić do wystąpienia poważnych problemów z osiągami pojazdu.

Ponadto, warsztaty instalujące niehomologowane części w pojazdach swoich klientów narażone są na nałożenie wysokich kar. Takie postępowanie jest w Unii Europejskiej nielegalne i może się skończyć nałożeniem grzywny i konfiskatą. Może ono także unieważnić gwarancję producenta i ubezpieczenie pojazdu oraz negatywnie wpłynąć na reputację warsztatu.

Download

Marka Walker oferuje również szeroką gamę innych produktów potrzebnych do wykonywania wszelkich operacji wymiany, naprawy i / lub konserwacji związanych z układami kontroli emisji, w tym:

  • Katalizator Paliwowy Walker, katalizator procesu spalania zaprojektowany w celu optymalizacji regeneracji DPF,

·       Aktywator Regeneracji Walker, wysoce stężony dodatek czyszczący, który eliminuje sadzę i inne cząsteczki stałe z układów wydechowych,

·       Dawka Prewencyjna Walker, środek konserwacyjny zaprojektowany w celu polepszenia regeneracji DPF przy jednoczesnej redukcji sadzy, lakierów i innych osadów, które mogą negatywnie wpłynąć na sprawność systemów kontroli emisji,

·       Rurki giętkie bez oplotu, z oplotem i rurki łączące,

·       Kit uszczelniający do układu wydechowego, pasta łącząca do układu wydechowego i płyn smarujący,

·       Zestawy montażowe i komponenty montażowe włącznie z zaciskami do układu wydechowego, uszczelkami i gumowymi wspornikami silnika.

Download
Download

W czerwcu 2017 roku, firma Tenneco została pierwszym producentem rozwiązań w zakresie kontroli emisji oferującym zamienny katalizator zaprojektowany tak, by spełnić wymagania obowiązującej w Unii Europejskiej normy emisyjnej Euro 6.

Download

 

W dodatku do zakresu oferowanych produktów Tenneco wspiera również profesjonalny personel warsztatów kompleksowymi szkoleniami i informacjami o diagnostyce pojazdów pomagającymi im szybko, skutecznie i dokładnie zdiagnozować i naprawić nawet najbardziej złożone problemy z układami kontroli jazdy, zawieszenia i kontroli emisji. Usługi te ujęte są w nowej platformie eLearning firmy Tenneco oferującej sieciowe szkolenia i informacje techniczne dla dystrybutorów, pracowników i instalatorów. Inne świadczenia w tym zakresie obejmują inicjatywę „B-Connected” oferującą bezpłatny, całodobowy i całotygodniowy (24/7) dostęp do takich światowej klasy narzędzi jak Zaawansowany Cyfrowy System Informacji dla Techników (TADIS) z jego obszerną biblioteką video, modułów eLearning, arkuszy specyfikacyjnych, porad diagnostycznych, instrukcji montażowych i innych zasobów.

Download

 

Aby uzyskać dostęp do TADIS i innych zasobów odwiedź stronę www.training.tenneco.com lub link do „B-Connected” pod adresem www.walker-eu.com. Niezależni specjaliści w zakresie rynku części zamiennych mają również dostęp do materiałów reklamowych i promocyjnych dla punktów sprzedaży oraz do bogato ilustrowanych katalogów produktów, które można znaleźć online pod adresem www.walkercatalogue.eu.

Download